Výsledky


Náprava těla vede ke zbavení se bolestí - pár příkladů

Každý člověk je jiný, takže někdo pocítí velkou úlevu od bolestí již po první masáži. Někdo si naopak teprve až po vícero masážích uvědomí, že se jeho bolesti zmenšily a ke změnám k lepšímu dochází po malých krůčcích. Člověk jde životem a střádá si své potíže a bolesti, a pak se rozhodne s tím konečně něco dělat a dát se "dohromady". Ke zlepšení potíží a trvalému zbavení se bolesti, musí ujít stejnou cestu nazpátek, která naštěstí není tak dlouhá. Jsou zde ale stejné výkyvy - zlepšení, zhoršení, vše čím si člověk již prošel. Čím častější je masáž, tím je cesta k trvalému zbavení se bolesti kratší.

Bolesti kyčlí a bederní páteře

Pán (58 let) přišel s bolestmi bederní páteře a kyčlí. Po 1.masáži byl zcela bez bolestí 14 dní. Po další masáži absolvoval bez bolesti turistickou dovolenou. S masážemi pokračujeme.

Migréna

Paní (42 let) trpěla mnoho let, dvakrát měsíčně, silnými i několik dní trvajícími bolestmi hlavy, doprovázené nevolností. Měla jsem pocit, že na 2.masáž přišla úplně jiná paní - usměvavá a plná energie. Hned ve dveřích hlásila, že ji hlava vůbec nebolela. S masážemi pokračujeme dále.

Pískání v uších

Paní (56 let) pískalo stále v uších. Po první masáži pískání přestalo a znovu začalo až po 1 měsíci. Po 2.masáži jí vydrželo nepískat v uších 2 měsíce. Paní přijde i na 3.masáž, tak uvidíme…. Pískání v uších se již neobjevilo.

Pán (60 let) přišel pro bolesti bederní páteře a brnění rukou. Pískání v uchu považoval pouze za nepříjemné. Pískání v uchu nepřestalo hned. Nejprve pána přestaly trápit bolesti bederní páteře, pak odeznělo brnění rukou, pískání v uchu ustávalo pomalu. V současné době mu píská v uchu pouze tak 2-3 dny v týdnu (vždy v pracovní dny) o víkendech ne. Intenzita pískání se zmenšuje.

Brnění rukou

Pána (60 let) stále brněly ruce. Již po první masáži brnění ustalo, objevilo se jen po námaze. Po dalších čtyřech masážích se brnění rukou neobjevuje ani po námaze.

Bolesti bederní páteře

Pán (45 let) přišel pro velké bolesti bederní páteře. Měl stavy, kdy se pro velkou bolest nemohl ani hnout. První tři masáže absolvoval vždy po týdnu, pak začal docházet 1x měsíčně. Bolesti ustaly a stavy, kdy se bolestí nemohl hnout, se již neobjevily.

Ztuhlost a bolesti ramen

Paní (45 let) dostala dárkový poukaz na tlakohnětnou masáž, stěžovala si na ztuhlost a bolest ramen. Již po první masáži ztuhlost ramen polevila a bolest ramen výrazně ustoupila.

Bolesti bederní páteře a kyčle

Paní (63 let) přišla pro velké bolesti bederní páteře a kyčle. Hned po první masáži pocítila úlevu. Bolesti se jí ale asi tak po týdnu vrátily. Postupně se interval opakování bolesti prodlužoval a dnes je paní již bez bolesti.

Pravé rameno výrazně výše než levé

Mladý muž (27 let) měl pravé rameno výrazně výš než levé, občas ho bolelo v kříži. Již po první masáži došlo ke srovnání, obě ramena měl ve stejné výši a bolest v kříži se již neobjevila.

Bolesti bederní páteře a ramen

Pán (47 let) přišel s bolestmi bederní páteře a s bolestmi ramen. Již po 1.masáži bolest beder ustala a bolest ramen se výrazně zmenšila. Po dalších dvou masážích pociťoval pán již jen občasnou bolest pouze jednoho ramene. A po dalších čtyřech masážích bolest byl zcela bez bolesti.

Bolesti kyčle a kolene

Pán (62 let) přišel s bolestí levé kyčle a kolene, které nemohl ohnout a pro velkou bolest si nemohl sám obléci ponožku. Po 3 týdnech (masáž 1x týdně) ho kyčel nebolí, koleno ohýbá a bolest pociťuje jen v určité poloze při kroucení do stran, ponožku si konečně může sám obléci.

Bolesti hlavy

Mladá maminka (29 let) měla velké bolesti hlavy i několik dní trvající. Od té doby co ke mně začala chodit na masáž ji hlava nebolela. Chodí ke mne již 2 měsíce - nejprve byla na masáži 3x po jednom týdnu, nyní již tak často nechodí.

Bolesti bederní páteře

Paní (49 let) trpěla velkými bolestmi bederní páteře. Již po první masáži bolesti ve dne ustaly, po další masáži se přestala bolestí budit v noci a po další mohla konečně spát i na břiše. Po 5. masáži je zcela bez bolestí.